samo zycie -dzieckof coros mni i takie hłojco

samo zycie -dzieckof coros mni i takie hłojco

Postprzez bacasgor » 14 Lut 2012, 07:53

syćka deliberujom jako to zrobić coby wiyncy zgraje lotało koło chałupy,wiync mozno by tak:
1-wyłonczać prond
2- puścić fame ło łonczyniu gmin,ktoro gmina bedzie miała wiyncy ludziof to tam bedzie jij siedźba.
3-stosować te prezerwatywy co kościoł dopusco,lo tyk co nie wiedzom jakie to som to pszypominom ze som to s łopciyntymi kłońcami,
4-dziorawić prezerwatywy,a coby beło legalnie to cza zrobić jak pora rokof tymu f taki jenny fsi co sie nazywo Słopnice.mieli ci wiycie łoni jennym casom łosła-psiokref mo być płosła f ty stajni na Wiejski f Warszawie.a ze łon beł s te fsie co miała nojwioksy pszyrost naturalny ,to go kapke beło fstyd i załatfiuł wagon prezerwatyf,co je to lokomotywa pszytargała do Tymbarku,jako ze torof nie beło do Słopnic.
Zleciały sie chłopy s tyk Słopnic pszyjechali traktorami s pszyczepami,wozami drabiniastymi,tokami i cym sie jesce dało,a ze cza beło postojowe płacić to chłopy wartko zwolali to widłami to łopatami baby to nawet grabiami.
Wyzwolali to f stodołak ,tys widłami ,no ji skutki beły pszes nastympne roki.Jak zwykle wiedli prym f tym pszyroście naturalnym f skali kraju.

minoło pora rokof redaktory s kroniki krakofskie pszyjechały do tyk Słopnic kryncić reportasz,chłodzom łot chałpy do chałpy ,a tam fsoj kupa dziecek,dośli as pod Mogielice,takom gore,jus tacy udupconi,głonni,pić sie kce,a tu jak na zbowionie wychodzi tako wiycie chłop Maryna meter łosimdziesiont i jesce pinć cyntymetrof wzrostu, pindziesiontka na karku i tak wiycie serdecnie sie pyto coby sie moze cego napili,
redaktory barz chyntnie pszystali no ji pijom tom wode,wreszcie jedon sie tak s głupia pyto cy wy paniusiu ześta mynżato,
-a tak pedo kobita,a cego pytocie
-a bo tu tak spokojnie,dziecka nie lotajom,-mo panidzieci
-a mom jeno dwoje ,ale som f szkole,a cego pytocie
-redaktory godajom uciesone ,łoj paniusiu tośta no s nieba spadła,bo my wiycie sukomy takij rodziny co mo jenno gora troje dzieckof,tki rodziny małodzietne,i pytomy jakie środki antykoncepcyjne stosujo,bo jako wiycie reśta to cheba nie wiy co to jes bo zgraje jes po kilkoro lebo kilkanościoro.
-kamera posła f ruch-a baba godo co to łoni na wiaderko

a jakos to jes na to wiaderko ,jaki to ton środek antykoncepcyjny,pytajom redaktory nie ukrywajonc ze piyrsy ros ło takim słysom

- no na wiaderko to jes wiycie tak-no jak widzicie jo jes baba fes a moj stary ledwo mi do cyckof,a ze my lubimy seks na stojonco ,no to winc coby moj stary se wraziuł tego sfojego ptoka do ty moji sparki to se musi stanońć na wiaderku,no ji wiycie tak ruso,ruso,ruso,a jo mu paczem f łocka,i wiycie jak mu sie jus zacynajom robić takie maślane to mu wykopujem i po ptokak,dostaje mu ryncny,
-wiycie dwa razy nie zdonzyłam

hej bacasgor

ps.wiom ze to kapko nie na temat,alenima tu na forum tematu typu gawynda,lebo humor ,no heba za nie umiom sukać

hej bacasgor
bacasgor

Re: samo zycie -dzieckof coros mni i takie hłojco

Postprzez bacasgor » 15 Lut 2012, 09:51

wiycie polozek do aptyki po lyki bo tcłeka to tu jebie,to tu jebie,jak tom starom Maciejowom
a wiycie to beło s tym jebaniom tak
Downy derektor banku i downy noczelnik stacyje PKP,stojom f ty aptyce i jedon kupuje wiycie te niebieskie pastylki dwie sztuki do tygo aspiryne,a drugi se wzioł śtyry niebieskie i tys aspiryne bo podobno puźni mni dynio napiepszo,za nimi stoji ta Maciyjowo,i kozała se podać łolyj rycynowy,sarom maść no ji pszecio nie bee gorso dziesinć tyk niebieskik.
-aptykosz wiycie kapko zafrasowany nie wiy co godać i robić,wreście łotfar jape i godo-bapciu ale jo bapci nimogem tyk niebieskik spszedać
-a locego pyto Maciyjowo
-a nobo niy -no ale locego jak łoni kupowali,a mi nie wolno
-aptykosz godo co to som lyki lo chłopof na seks
- na co puto Maciyjowo -no na seks-pedo aptykosz
-a co to jes pyto Maciyjowo -no na seks -no na jebanie -pedzioł aptykosz

-no to wicie jak ta staro Maciyjowo nie zawinie sobom jak nie zacnie pokazywać rynkami to na ramio to na kolana, to na biodro i pedo ady mnie
-tu jebie,tu jebie, tu jebie

hej bacasgor
bacasgor

Postprzez Przemek123100 » 15 Lut 2012, 13:40

bacasgor widzę ,że humor dopisuje :lol:
Przemek123100

Miejscowość: Zachodniopomorskie

Postprzez bacasgor » 16 Lut 2012, 08:10

nody cosby nie dopisywoł jak słysys f tym szklanym łogupiacu co godajom ło płogodzie ze f gorak wyśmionite warunki narciarskie a moja wiocha lotciynto łot śfiata i cza pedzieć ze jes stan klynski zywiołowe.Wiycie tak sakramyncko piździ śniygom,tako wiycie zowyrucha,ze hej ani dźwiyrze śniygom zaprane cza pszes łokno wyłazić.Scynście ze cłek mo jakomsik śliwowice to sie bydzie smarowoł,scynście ze fcora jesce łobloz do aptyki i kupiuł jakomsim maź na pszetrocony grzbiet.
A propo tyj aptyki,wiycie stojem f ty kolejce,no byłek jo i taki młody pszedemnom,i wiycie pszebiyroł jak dziod f gaciak,
a f cym?spytocie,dyć kupowoł te wiycie gumy na siuroka,kcioł być wiycie nowocesny,myśloł barani flak ze jo jak zek brzytki to ji gupi,no niek mu bydzie,ale jo wiom ze jak pedzioł tak s pajska

-poproszęęę malinowe prezerwatywy,albo może nir malinowe tylko truskawkowe-
-za kapko casu jesce sie namyśliuł i pedo cobu mu te - truskawkowe-- wymionuć na -bananowe-
wiucie jus mnie łapa śfiodziała coby mu chlasnońć pszes grzbiet,ale jak zek sie kcioł zamachnońć tom śfioty łobrozek ze ściany zwaliuł,alem sie go zapytoł jeno
-te młody pedoj mi cy ty bees dupoł cy kompot gotowoł co tak dobiyros te smaki

hej bacasgor
bacasgor

Postprzez miwigos » 16 Lut 2012, 16:48

Nie wiem jak wy to możecie przeczytać
miwigos

Postprzez Przemek123100 » 16 Lut 2012, 16:50

Normalnie :lol:
Przemek123100

Miejscowość: Zachodniopomorskie

Postprzez bacasgor » 17 Lut 2012, 11:03

@miwigos a próbowołeś łot zadu,jak niy to spróbuj pewnikom lepi pudzie

No ji wycie zopusty sie zacoły tusty cfortek minoł pewnikom wielu sie za dynie czymo suko fcorajsego dnia,f kufie sucho ,cosik by pewnikom na klina szczeliuł,resztkami siuł pszebiyros giyrami,łocof do gory nie ponniesies jedon s drugim,kudły zapomniały jak wyglondo grzebioj,a do tygo ta staro zoraza baba,jazgoto ci za uchom ,ześ pijok ,ze nico cie nie interesuje jeno gorzołka,no f mojim pszypodku to jes śliwowica,pszynojmni mnie dynio nie napierdalo,kudły ucesane,jakiesik myśli po łbie sie plontajom.no ale staro jazgoto,ło tym mojim hobby jaki jes dobro śliwowicka.w kłońcu nie wytrzymołek i pytom sie je tak
-a ty zorazo co ciebie interesuje ,no co,jakie mos hobby
-a lona pedo ze rozne roźnickie,-tak godom jo,to jakoś tako mondro to wymioń mi dwie waluty jakie znoś,no wymioń
-lona wiycie wartko god ze --ełuro,dulary nase złotki jesce dodała,--no dobre wiys,no to tero mi wymioń dwa te wiycie środki pszecif dzieckom coby ik mni beło[myślem ze powiy na wiaderko,ale niy łona wiycie kce być światowo]i pedo
-no tetete gumy te wiycie prezerwatywy to bydzie roz a dwa to te wiycie pigułki jakiesik
- no dobrze drugie pytanie zalicone,ale tro sie je pytom tak -- wymij mi dwie rzyki na Islandyji--
wiycie stoko ,mrucy,pulko sie w kłońcu pedo ze nie wiy tyk rzyk ale sie dowiy
- no to mnie jus nie cza beło wiyncy ino jak nie lozedrem jape i godom
--bo tfoje hobby to jeno dutki i sex,telo wiys

hej bacasgor
bacasgor

Wróć do Wokół rolnictwa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości